Zbiorniki

Kategorie

Firma PPHU "WARTO" zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju zbiorników z polipropylenu. Są to zbiorniki przelewowe , techniczne wg. dostarczonego projektu jak też wanny galwaniczne i wanny do modnej ostatnio hydrografiki.

 

Zbiorniki przelewowe:

Zbiorniki przelewowe wykorzystywane są głównie w technologii obiegu wody przy basenach publicznych. Stosuje się je jako zbiorniki buforowe niecki głównej i jakuzzi. Zbiorniki wykonane są z płyt polipropylenowych wzmacnianych stalą konstrukcyjną z powłoką antykorozyjną. Ze względu na specyficzny charakter inwestycji związany z różnymi ograniczeniami (dostępna powierzchnia lub objętość pomieszczenia,  przeszkody typu: słupy, wąskie ciągi komunikacyjne itp.), istnieje możliwość prefabrykacji zbiorników w miejscu inwestycji.

 

Wanny galwaniczne:

Oferujemy wanny galwaniczne wykonane z płyt polipropylenowych posiadające stalowe wzmocnienia z zabezpieczeniem antykorozyjnym lub obudową z tworzywa. W przypadku kąpieli wymagających ogrzewania dodatkowo wyposażone są w izolację cieplną. Rozmiar, oraz wyposażenie wanien dobierane są zgodnie z wymaganiami Klienta.

 

 

Wykonujemy także różnego rodzaju zbiorniki, skrzynie techniczne, pojemniki, studzienki, rury z PP, PE wg. projektów dostarczonych przez klienta.